Книги, бажані до прочитання

«Коко Шанель. Життя, розказане нею самою», Коко Шанель, 2011

Сенсаційна книга про найтаємничіші сторінки з життя Коко Шанель. Відверта сповідь найвеличнішої жінки XX століття. «Герцогинь багато, а Шанель одна», – відповіла вона на пропозицію руки і серця від герцога Вестмінстерського, найбагатшої людини в Європі. Жінка, яка не підкорялася правилам і жила «проти течії», self-made woman, яка перекроїла за власними лекалами весь світ.

«The World According to Karl», Сандрін Гюльбенкян, 2013

Мудрість життя і філософія стилю – головні слова в книзі про найкреативнішого директора модного дому Chanel. Видавець, фотограф і бібліофіл відомий усьому світові ще й як автор «карлізмів» – дотепних філософських зауважень. Зухвалі, палкі й інколи суперечливі думки Карла про себе, про моду, жінок, мистецтво, політику, любов і життя у всіх його проявах давно стали афоризмами, вони нікого не залишать байдужим.

«The Little Dictionary of Fashion», Крістіан Діор, 2007

«Словник моди» Крістіана Діора – унікальний, авторитетний довідник, який дає жінці уявлення про те, що таке елегантність «за Діором». Уперше словник було видано 1954 року, і через тривалий час він не тільки не втратив своєї актуальності, а й став універсальним.

«DVF», Діана фон Фюрстенберг, 2009

Найповніше зібрання ілюстрацій, присвячених кар’єрі Діани фон Фюрстенберг. Історії про найзнаменитіші її убори. До книги ввійшли фотографії Хельмута Ньютона, Енні Лейбовіц, Франческо Скавулло, роботи Енді Воргола і Франческо Клементе. На сторінках видання з’являються Джеррі Холл, Пенелопа Крус, Мішель Обама та інші шанувальниці DVF.